Polecam współpracę z Kancelarią Radcy Prawnego Kamil Sypek. Bardzo dobry kontakt, wnikliwe i wszechstronne podejście do przedstawionych problemów. Prowadzę działalność w obszarze obrotu nieruchomościami oraz najmu i współpraca z Panem Kamilem jest dla mnie dużym wsparciem.
Anna Pękala
Owner HOSTA Anna Pękala
Najbardziej liczy się dla mnie lojalność i zaufanie. W przypadku, gdy powierzam komuś jakąś sprawę, chcę być pewien, że pracuje z osobą oddaną i kompetentną. W usługach prawnych często ważą się losy firmy bądź człowieka i w takim wypadku trzeba polegać na profesjonalistach. Dlatego z czystym sumieniem i pełną rekomendacją mogę polecić Radcę Prawnego Kamil Sypka.
Sebastian Zieliński
CEO AppsBow
Mam okazję współpracować z Panem Kamilem Sypkiem od ponad 3 lat. W dotychczasowej współpracy korzystałem z jego wsparcia w zakresie przygotowania kontraktów, opinii prawnych, nadzorowania inwestycji i wsparcia w projekcie biznesowym. Przed spotkaniem po raz pierwszy z Panem Kamilem, słyszałem o nim, że jest niczym Mike Ross. Po 1 roku współpracy, gdy za każdym razem dzwonię i otrzymuje rozwiązanie lub pomysł na nowe przedsięwzięcie biznesowe, z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że jest profesjonalistą z dużą energią i zapałem do działania. Połączenie wiedzy prawniczej ze zmysłem biznesowym wyróżnia go na tle prawników, z którymi dotychczas miałem okazję współpracować.
Grzegorz Piechota
CEO EGBUD
Radca Prawny Kamil Sypek jest bardzo sympatyczną, wyrozumiałą i otwartą osobą. Merytoryczna wiedza prawnicza Pana Kamila jest prezentowana w realistyczny, zdroworozsądkowy sposób. Przygotował dla mnie umowę pracowniczą oraz udzielił porad w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Polski, gdyż dotychczasowo prowadzę działalność na terenie Chin i byłam na odległość z dynamicznie zmieniającą się sytuacją prawno-gospodarczą w Polsce. Bardzo polecam.
Agnieszka Chorązka
Golden Mountain International Export Ltd., China
Od 2016 r. spółka Asy Programowania prowadzi działalność z zakresu szkoleń oraz doradztwa IT. Od początku działalności korzysta ze wsparcia Radcy Prawnego Kamila Sypka, który jest dla Spółki niezastąpioną pomocą w doradztwie prawnym. Sporządzone przez niego umowy współpracy z placówkami oświaty, fundacjami oraz uczelniami wyższymi, pozwoliły nam na rozwój biznesu, z pozostaniem w oczach kontrahentów jako profesjonaliści w każdym aspekcie. Na co dzień, w każdym z obszarów działalności, mogliśmy liczyć na fachowe i rzetelne wsparcie Pana Kamila. W naszej współpracy doceniamy nie tylko profesjonalizm w zakresie prac, ale także sprawną komunikacje w zrozumiałym dla przedsiębiorców języku, co jest rzadkością wśród prawników. Wszechstronne kompetencje, doskonała umiejętność definiowania problemów oraz pełne zaangażowanie sprawiają, że Pan Kamil Sypek zapewnia nam pełne poczucie bezpieczeństwa prawnego, co przekłada się na efektywne wdrażanie w naszej firmie nowych projektów biznesowych.
Phu Dawid Pilipowski
Członek Zarządu, Asy Programowania Sp. z o.o.
Kamil Sypek od samego początku istnienia fundacji wspiera ją w działaniach. Na bazie naszych doświadczeń z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że jest osobą doskonale rozumiejącą potrzeby klienta. Jego pewność siebie, poparta ogromną wiedzą i nietuzinkowym sposobem myślenia sprawia, że zawsze czuliśmy się bezpiecznie w kwestiach prawnych. Podobnie jak my - na co dzień działa z pasją i kieruje się dobrem drugiego człowieka. W związku z tym rekomendujemy Pana Kamila jako Partnera godnego pełnego zaufania.
Sebastian Peret
CEO Fundacja Młodych Liderów

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed