pASJA

Mountains

Wreszcie najwspanialszy moment w każdej wspinaczce. Chwila, kiedy od szczytu dzieli mnie już tylko kilka kroków (…) Zwyciężyłem nie górę czy pogodę, lecz przede wszystkim siebie, swoją słabość i swój strach. (…) Zgadzam się na drogi prowadzone na granicy wytrzymałości. Zgadzam się na walkę. Nagroda, którą otrzymuje za te trudy, jest niebotycznie wielka. Jest nią radość życia.” – Jerzy Kukuczka

Moja praca jest moją pasją, lecz nie wyobrażam sobie być dobrym partnerem biznesowym będąc osobą jednowymiarową, nie mając swojej odrębnej od pracy pasji. Od najmłodszych lat jestem miłośnikiem gór, które dają mi energię i swobodę do realizacji swojej pracy zawodowej. Każdą wolną chwilę staram się spędzać właśnie tam, zdobywając niższe, bądź wyższe szczyty. Korona Gór Polski, Triglav, Rysy, Alpy, Tatry Wysokie to momenty, które zbudowały mnie jako osobę i wzmocniły moje działania zawodowe.

Dlaczego piszę o tym na stronie swojej Kancelarii? W mojej ocenie prowadzenie biznesu, to długa droga na szczyt wiodąca przez różnorakie szlaki. Jest nieprzewidywalna, zaskakująca, częściej trudna niż łatwa, ale dająca ogrom satysfakcji i radości. Człowiek bez pasji nie jest w stanie funkcjonować w życiu zawodowym, a zwłaszcza w świecie biznesu, gdzie każdego dnia dźwiga na swoich barkach ogromną presję.

Swój biznes prowadzę skoncentrowany, skupiony, pełen profesjonalizmu, jak na szlaku, ale jednocześnie nie przestaję być sobą.

Chcesz podzielić się swoją pasją? A może jesteś gotowy połączyć pasję z pracą zawodową? Napisz lub zadzwoń. Każda rozmowa to nasze nowe doświadczenie, które warto zdobywać.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed